Firmast

Firmast

Valiheli /Arratt OÜ on 2009. aastal tegevust alustanud väike aga tubli perefirma, mis kasvas välja juba 80-te aastate lõpus alguse saanud huvist elektroonika, helitehnika ja kvaliteetse muusika vastu.Meie salong

Olles 10 aastat tagasi alustanud pisikeselt pinnalt Zelluloosi keskuses, kolinud edasi vanalinna VW Passaazi ning sealt omakorda Osmussaare teele Lasnamäe Ärimajja, oleme tänaseks jõudnud end sisse seada Viimsi Äritaresse.
Uues salongis on eraldi kuulamisruum, kõrvaklappide testijatele omaette nurk ja ka konsultatsioonile tulijatele mõnusad tingimused. 
Võime nüüd uhkusega öelda, et 2017.a. sügisel avatud salongis olev väljapanek on näiteks kõlarite ja Hi-Fi klassi kõrvaklappide osas Eesti suurim - mõlemaid tooteid on kuulamiseks-vaatamiseks väljas üle 70 eri mudeli!
Enamuses on tegu oma hinnaklassi tipp-toodetega, kõrvaklappide puhul on kaetud hinnavahemik 50-1500€ ning kalleim kuulamiseks väljas olev kõlaripaar maksab üle 15 000€.
Salongis väljas olevate mudelite nimed on eraldi tootjate hinnakirjade juures ka välja toodud. Kõiki demotooteid on võimalik seega huvilistel ise üle vaadata ja järele kuulata ning omavahel võrrelda

  IMG 4803 1      IMG 3077     IMG 4838

Meie eesmärgid

* Pakkuda hea hinnaga laia valikut kvaliteetseid audio-video-tooteid
Pakume tooteid, mis on hinna-kvaliteedi suhtelt konkurentidest paremad, uuenduslike omadustega või paistavad silma eesrindliku töökindlusega. Esindame Eestis suurimat valikut audio-video tootjatest ning tänu oma väiksusele saame seda teha madalate kuludega.

 

* Lähtuda kliendi vajadustest ja võimalustest
Meie jaoks on oluline leida iga kliendi jaoks just tema tingimuste (ruumide kuju, disaini, siseviimistluse), muusikaliste eelistuste, rahakoti ja olemasoleva tehnikaga ühildumise osas parim ja sobivaim komplekslahendus. * Operatiivne klienditeenindus ja kaup kiirelt kätte
Meil on tööpäevadel avatud salong, 7 päeva nädalas töötav online-klienditeenindus ning püüame kiiresti vastata ka e-maili (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ) ja telefoni (53402492) teel saabuvatele küsimustele.
Paljud kaubad on kohe või 1-2 päeva jooksul meie laost saadavad, mistõttu liikuvamat kaupa ei pea pikalt ootama vaid võib kohe endaga kaasa haarata. Lisaks saadame igapäevaselt kaupa ka kulleri või SmartPostiga.


Meil on oskused ja tahe pakkuda kliendile parimat. Koostöös leiame lahenduse, mis kõlab hästi ja on ka ilus vaadata!


Head helitehnika valimist!Allan ja Triin


ValiHeli.ee/ Arratt OÜ