Tootjad / Hinnad

Bowers & Wilkins High-End, Hi-Fi ja kodukino kõlarid, subwoofrid, kõrvaklapid, installatsiooni- ja välikõlarid. Nüüd ka uus 800 D4 Diamond seeria!

Bowers&WilkinsMõnikümmend miili eemal tuntud Lõuna-Inglismaa suvituslinnast Brightonist asub Worthing - asula, kus 1966-st aastal pani John Bowers aluse tänapäeva ühele tuntuimale ja hinnatuimale kõlarifirmale Bowers&Wilkins. Järgneva 50 aasta jooksul on sealt tulnud kõlariteseeriaid ja muud tooted, millede nimed kõnetavad paljusid audiofiile praegu ja ka tulevikus - CM, DM, Matrix, Nautilus, Diamond, ikoonilise tähendusega on ka Zeppelin juhtmevaba kõlar ja ka kollased, Kevlarist elemendid. Käesoleval ajal on B&W valikus aga ka kõrvaklapid ja multiroom lahendused. Suurima valiku Eestis neist toodetest leiate ValiHeli-st

Bowers Wilkins Formation Suite

 

Lisainfo:

Koduleht: https://www.bowerswilkins.com/eu-en
Facebook: https://www.facebook.com/BowersWilkins/
Youtube: https://www.youtube.com/bowerswilkins

 

Tooteuudised:


Aasta 2012 tõi on B&W tootevalikusse rea uusi tooteid: lisandusid uuendatud B&W Mini Theatre sarja tooted: M-11, MT-50, MT-60D, PV1D ja lisandus ka mattvalge viimistlusvariant. Suvel tulid liinidelt esimesed Bowers&Wilkins P3 kõrvaklapid, sügisel aga uued B&W Airplay kõlarid A5 ja A7, mis on varustatud sisseehitatud Hi-Fi-klassi DAC-iga ja heli tekitamise eest vastutavad B&W suurtest kõlaritest pärit Nautilus-kõrgsagedus- ja Kevlar-madalsageduselemendid. Aasta viimase tootena üllatas uus Panorama 2 soundbar -  mis lisaks paranenud helile on võrreldes vanema mudeliga ka palju soodsama hinnaga.

Bowers Wilkins 805 Maserati with standAasta 2013 jätkus samas vaimus. Esimestena nägime aprillikuus uusi ilmastikukindlaid välikõlareid AM-1, mis astusid pika sammu edasi nii välimuse kui ka heli poolest. Suvekuudel tulid tulid välja uued/uuenenud Airplay dokid: Z2, kui varasema Zeppelin Mini järglane, millel on nüüd Airplay ja Apple Lightning ühendus (ja saadaval nüüd lisaks mustale ka valgena) nind uus Zeppelin Air, mis kasutab nüüd samuti Lightning ühendust (aga ka vana mudel jäi endiselt tootmisse).

2013 aasta sügisel lasti limiteeritud väljalaskena müüki ainult 1000 paarist koosnev 805 Diamond Maserati Edition riiulikõlarite mudel. Maserati Quattroporte ja Ghibli mudelitele kõrgetasemelisi helisüsteeme pakkuv Bowers&Wilkins lõi need 805 Diamond baasil viimistledes need Maserati autodeski kasutatava Birdseye maple puidu ja tumedat pehmet nahka. Nende kõlarite jalal aga leiate Maserati logo. Nende luksuslike kõlarite hind on hetkel veel välja kuulutamata.

Teine 2013 aasta sügisel müüki jõudnud uudismudel on CM seeriast ja kannab nime CM10. Nagu sellest järeldada võib, on tegu CM seeria kõige suurema põrandakõlariga, mis võrreldes senise esinumbriga CM9 on saanud juurde veel ühe 6,5" bassielemendi ja mängib seetõttu veelgi jõulisemalt ja madalamale. Uuendatud on ka kõrgsageduselementi, mis on nüüd sarnaselt 800-seeriale kõlari peal ja ka Kevlarist kesksageduselementi, mis on sel mudelil isoleeritud kõlari korpusest et vähendada korpuse vibratsiooni kandumist elementi. CM10 tootjapoolne soovituslik hind on 3600€/paar.

2014 aasta märtsikuu tõi meieni kauaoodatud uuenduse 600 seeriale. Neis on kasutuses uued, CM10 mudeli kõrgsageduselemendi baasil loodud Decoupled Double Dome tweeterid, 683 S2 ja HTM61 S2 kõlaritel uued Dual Layer alumiinium-bassielemendid, uued, spetsiaalse vahtkummäärisega Kevlarist kesksageduselemendid. Sama seeria ASW610XP, ASW610 ja ASW608 subwoofrid ja DS3 surroundkõlar jäävad tootmisse muutumatul kujul. Ainsaks tagasilöögiks uue mudelivaliku juures võib pidada kirsispooniga viimistuse kadumist - kõik kõlarid on tootmises vaid kas musta või valgena.

2014 aasta septembrist aga uuenes täielikult CM-seeria. Aasta varem CM10-l tutvustatud lahendused kanti edasi kogu uuele CM S2 seeriale, mis koosneb kolmest põrandakõlari, kolmest riiulikõlari, kahest keskkõlari ja ühest subwoofri mudelist. Riiulikõlarite jaoks lasti välja ka uus FS-CM S2 jalg. 
Lisainfo: http://www.whathifi.com/news/bw-launches-new-cm-s2-series-speakers

2015 aasta 9. septembril aga avalikustati kauaoodatud uudis uue tippseeria Diamond 3 sünnist.  Esialgu kolmest põrandakõlari mudelist (millele 2016 aasta mais lisandus tippmudel 800D3), ühest riiulikõlari mudelist, kahest keskkõlari mudelist, ühest subwoofrist ja ühest kõlarijalgade mudelist koosnev seeria arendus võttis aega 7 aastat aga tulemus on seda väärt.
Lisainfo: http://www.whathifi.com/news/bw-reveals-new-800-series-diamond-speakers

2016 aasta september-oktoober on olnud tihe kõrvaklappide osas. Nii teatati alguses uutest P3 S2 ja esimesest juhtmevabast P7 Wireless mudelitest (ning vanemate mudelite hinnalangusest), oktoobri alguses aga uue tippmudeli P9 Signature väljalaskmisest.
Lisainfo: http://www.whathifi.com/news/bowers-wilkins-reveals-flagship-p9-signature-headphones

2017 aasta septembris uueneb taas kord CM seeria ja seda nii suurel määral, et kogu seeria otsustati ümber nimetada - uueks nimeks on 700 S2 (laiend S2 lisati seetõttu, et aastakümneid tagasi oli originaalne 700 seeria juba tootmises). Number 700 aga valiti seetõttu, et väga palju tehnoloogiat ja materjale võeti üle 2 aastat tagasi välja kuulutatud 800 Diamond seeriast.

600series home2018 aasta septembrist on müügil uued (juba 6. generatsiooni) 600-seeria kõlarid. Ka nende puhul on nüüd võetud üle 800-seerias esitletud kesksageduselementide materjalina kasutatav Continuum, filtrites on kasutusel 700-seeria komponendid, 700-seeriast pärineb uutel, nüüd neodüümiummagneteid kasutavate kõrgsageduselementide võre. Bass-reflex ava on viidud kõlarite tagaküljele, varasema 2 eri keskkõlari mudeli asemel on kasutusel üks aga heliomadustelt suurema keskkõlari asendaja. Uued subwoofrid ASW608, ASW610 ja ASW610 erinevad vanadest mudelitest vaid viimistluse poolest. Viimistlusi on uues seerias 2: mattmust ja mattvalge. Kõlarikatted jälgivad kõlarite viimistlust (mustadel kõlaritel on need mustad, valgetel helehallid) ja on nüüd magnetkinnitustega. Selle seeria demomudelitena on meie salongis väljas 603 põrandakõlarid ja 606 riiulikõlarid.

Samast ajast on saada ka kahe Diamond seeria kõlari eriversioonid, mis erinevad tavamudelitest üjhe uue viimistlusvariandi poolest - selleks on high-gloss santos rosewood (eesti keeles kõrgläikega Santos palisander). Tegu on kalli ja eksootilise puuliigiga, mille viimistlemine hõlmab lausa 13 eri lakikihi peale kandmist ja poleerimist iga lakikihi järel (ehk kõmneid tunde käsitsi suure hoole ja ettevaatlikkusega tehtavat tööd), mistõttu on sellise viimistlusega kõlarid tavamudelitest üksjagu kallimad. Valikus on üks põrandakõlar - 802D3 Prestige Edition ja üks riiulikõlar - 805D3 Prestige Edition.
Lisainfo: https://www.stereonet.co.uk/news/bowers-wilkins-800-series-goes-prestige
Ja üks ülevaade 805D3 Prestige edition kõlaritest: https://www.soundstageaustralia.com/index.php/reviews/314-bowers-wilkins-805-d3-prestige-edition-loudspeakers

 

2019 aasta aprillis kuulutati välja Formation Suite - uus juhtmevaba / multiroom lahendus, mille kallal B&W insenerid on töötanud üle 5 aasta eesmärgiga luua lahendus, mis oleks mugav kasutada nagu Sonos seda on aga seda analoogsete lahendustega võrreldes palju parema helikvaliteediga.
Formation Suite koosneb juhtmevabadest aktiiv-riiulikõlaritest Formation Duo, Zeppelin kõlarite järglasest Wedge, soundbarist Formation Bar, kõikide nende toodetega kokku sobivast subwoofrist Formation SUB ja saatjast/vastuvõtjast Formation Audio, mis võimaldab ühendada Formation süsteemiga tavalisi Hi-Fi lahendusi: näiteks suunata eri Hi-Fi seadmete (CD- ja vinüülplaadimängijad jne) signaali Formation kõlaritesse või edastada signaali teistesse võimenditesse/keskustesse toimides striimerina.
Kõik Formation Suite tooted on juhitavad ühe Apiga, striimingteenustest on hetkel toetatud Spotify ja Roon, juhtmevabadest signaaliedastusviisidest Airplay/Airplay 2 ja Bluetooth. Seadmete vaheline signaaliedastus on 96kHz/24bit ,viivitus kõigest 1 mikrosekund.
2019 aasta septembrist kuulub sellesse seeriasse ka Formation Flex - väike juhtmevaba kõlar, mis omadustelt aga sarnane Duo kõlaritega. Lisaks on Flexil ka tore omadus, et seda saab kasutada koos BAR-iga kui surroundkõlar.
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/formation

2019 aasta oktoobrist on B&W valikus rida uusi kõrvaklappe: uus mürasummutavate klappide tippmudel PX7, selle väiksem on-ear variant PX5, juhtmevabad aktiivse mürasummutusega in-earid PI4 ja sportimiseks mõeldud juhtmevabad klapid PI3
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/headphones
bw new headphones

 

bowers wilkins 700 signature 705 702 blue datuk2020 aasta juulist on saadaval kaks 700-seeria erimudelit 702 Signature põrandakõlar ja 705 Signature riiulikõlar.
Võrreldes tavamudelitega on neil uuendatud filtri-osa, kõlarite viimistlus on aga Itaalia firmalt Alpi pärinev Datuk.
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/signature/700-series
2021 aasta lõpust on need 2 Signature seeria kõlarit saadaval ka Nautilus kõlaritelt inspiratsiooni saanud Midnight Blue Metallic viimistluses.

Septembrist aga asendab 600-seeriat uus 600 S2 Anniversary Edition. Välimuselt on kõiki peaaegu muutumatu, küll aga on helis selgelt kuulda filtri osas kasutusele võetud paremate komponentide pakutav kvaliteeditõus selguse ja detailsuse kujul.
Lisainfo: https://7review.com/bw-600-s2-series-anniversary-edition-theatre-review/

2021 aasta aprillist on B&W valikus esimesed aktiivse mürasummutusega true wireless (TWS) kõrvaklapid: PI5 ja PI7. 
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/headphones/pi7-pi5-true-wireless

2022 aasta märtsi alguses on B&W valikus ka esimene Doly Atmos soundbar - Panorama 3. Kõlarielemente on sel 13, võimsust kokku 400W jagu. Sisenditeks eARC toega HDMI ja vanemate telerite jaoks ka optika (Atmos sel juhul küll ei tööta). Integreeritud on ka erinevad striimingteenused ja Amazon Alexa hääljuhtimine. Panorama 3 demomudel peaks meie soundbaride demoruumi jõudma märtsi teises pooles.
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/soundbars/panorama3

 

 

 

Aprilli alguse seisuga on meie salongis on kuulamiseks väljas järgmised B&W tooted:


Hi-End seeria Diamond 800 riiulikõlar 805 D4 ja väiksem põrandakõlar 804 D4.
Hi-Fi kõlarid 706 S2, 603 S2 AE, 606 S2 AE
Formation seeria tooted Duo, Wedge, Audio, Bar, Bass, Flex
ilmastikukindlad välikõlarid AM-1
kõrvaklappide mudelid C5, C5 S2, P3, P5, P5 S2, P5 wireless, P7 ja P7 Wireless, PX, P9, PX7, PI4
subwoofrid PV1D, ASW610 ja ASW608
Z2 dokk, Bluetooth kõlar T7
Mini Theatre kodukinokõlarid M-1


Olete oodatud veenduma nende ilus ja headuses!

 

Värskemad testiülevaated:

 

B&W 603 kodukinokomplekti ülevaade: https://www.soundandvision.com/content/bowers-wilkins-603-speaker-system-review
B&W 603 põrandakõlarid
"Bowers & Wilkins has another winner on their hands" Stereonet, nov. 2018 LINK
B&W 705 S2
riiulikõlarid - "you will be very pleased with what the 705d2s have to offer" Tone Magazine LINK
B&W 707 S2 riiulikõlarid
- "The D707 S2 speakers demonstrate B&W’s commitment to putting great sound within easy financial reach of those who prioritize music in their lives" Tone Magazine LINK
B&W 802 D3
põrandakõlarid - "For a majority of music lovers with ‘regular’ size listening rooms, the 802 D3 will be something of a dream loudspeaker". Hi-Fi News LINK
B&W C5 S2
kõrvaklapid  - "Bowers & Wilkins’ engineers revised and tweaked C5 Series 2 in-ear headphone sounds better than ever". Sound&Vision Magazine aprill 2015 LINK
B&W CM6 S2
riiulikõlarid - "These are now my new reference bookshelf speakers". Home Theater Review detsember 2014 LINK
B&W CM8 S2
põrandakõlarid - "If what you value in a speaker is excellent sound and gorgeous looks, we think you’ll find them a treasure". Digital Trends detsember 2014 LINK
B&W 683 Theatre S2
5.1 kodukino kõlarite komplekt  - "It sounds superb!". Home Cinema Choice august 2014 LINK (PDF)
B&W 683 S2 põrandakõlarid  - 5 tärni! "Massive scale, plenty of power, plenty of nuance and delicacy". What Hi-Fi? mai 2014  LINK
B&W 685 S2 riiulikõlarid  - 5 tärni! "They’re hugely entertaining, and their sheer power, punchy dynamics and excellent detail retrieval will make you want to listen to your entire music collection from the start.". What Hi-Fi? mai 2014  LINK
B&W 683 S2
 põrandakõlarid  - "Price/performance: outstanding!". Audio.de juuni 2014  LINK
B&W CM10 põrandakõlarid
- Highly commendded! "CM10 offers a beautifully clean, detailed midrange and treble, with a big, open and impressive soundstage" Hi-Fi news test august 2013 (PDF)
B&W CM10 põrandakõlarid - "CM10 is a great-performing speaker that offers a lot more performance from the 800 Series speakers than its price would suggest". Home Theater Review mai 2014 LINK
B&W Z2 iPod dokk
5 tärni! "An upfront, energetic performer that delivers detail, clarity and style in spades." What Hi-Fi? mai 2013
B&W MT60-D
kõlarikomplekt: 
5 tärni! "This is a true all-rounder: it's adept at everything you'd want a 5.1-channel surround speaker package to do, confident in stereo, beautifully built, and versatile when it comes to installation." What Hi-Fi? juuli 2012
B&W MT50-D kõlarikomplekt: 5 tärni! "This is the people's speaker package. A system that provides a mightily enjoyable music-listening experience" What Hi-Fi? september 2012
B&W PV1D subwoofer: 5 tärni! "A brilliant sub that delivers the best precision and agility!" What Hi-Fi? juuli 2012
B&W ASW608 subwoofer: parim subwoofer selles hinnaklassis! Video-magazin.de, tõlge
B&W CM9 Theatre: What Hi-Fi? 2011 aasta parim kodukino kõlarite pakett hinnaklassis üle 2050£: LINK
B&W PM1 - What Hi-Fi? parimad riiulikõlarid hinnaklassis üle 1500£ 2011 - "Fast, cohesive and surprisingly full sound; exceptional stereo image; superb integration and timing; top class build and finish" LINK
B&W P3 kõrvaklapid - "Stylish, clever design; soft, comfortable fit; impressive bass weight and depth; nicely balanced sound; punchy, entertaining sound; don't leak much". What Hi-Fi?
B&W A7 Airplay juhtmeta kõlar - "If you want AirPlay and want awesome sound, the A7 demands your attention". What Hi-Fi?
B&W CM5 riiulikõlarid "The B&W CM5 touched me in a unique way. With every recording I played, this neutral, dynamic speaker revealed layers of detail that let me hear into the recording process, but in a way that made it easy to forget about that process, kick back, and enjoy the music". Stereophile dets. 2012 LINK


Rohkelt ülevaateid erinevatest testitud B&W toodetest PDF kujul: LINK ja LINK

 

 

Allpoololeva hinnakirja hindade näol on tegu tootjapoolsete soovituslike hindadega (välja arvatud juba punasega märgitud eripakkumises  olevad tooted).
Meie soodushinna teada saamiseks võtke ühendust või veel parem - külastage salongi, et leida just Teie tingimustele sobivaim lahendus.
NB! Hinnakiri on hetkel uuendamisel.

 

 

Seeria / MudelPiltKirjeldusSoovituslik
hind /tk
       
PRESTIGE SERIES      
Nautilus   Hi-End põrandakõlar 33990
802D3 Prestige Ed.   Diamond seeria mudeli 802 D3 eriversioon (high-gloss rosewood) 12990
805D3 Prestige Ed.   Diamond seeria mudeli 805 D3 eriversioon (high-gloss rosewood) 3690
       
800 SERIES Diamond 4   Uus! Viimistlused: läikiv must, satiinmatt valge, satiinmatt pähkel  
801 D4   Diamond 801 D4 põrandakõlar 18499
802 D4   Diamond 802 D4 põrandakõlar 13499
803 D4   Diamond 803 D4 põrandakõlar 10999
804 D4   Diamond 804 D4 põrandakõlar 6749
805 D4   Diamond 805 D4 riiulikõlar 3399
805 Stand
(FS-805 D4)
FS-805-D3 Diamond 805 D4 kõlarijalg. Viimistlused: must ja hõbedane 699
HTM81 D4   Diamond HTM81 D4 suurem keskkõlar 7999
HTM82 D4   Diamond HTM81 D4 väiksem keskkõlar 5499
FS-HTM D4   Jalg HTM81 D4 ja HTM82 D4 keskkõlaritele. Viimistlused: must ja hõbedane 899
DB1D  db1d DB1D aktiivsubwoofer
Active balanced-drive closed-box subwoofer system
2x ø300mm (12 in) Rohacell cone long-throw drivers
Digital Signal Processing, Graphic equalisation, Room acoustics compensation
1000W Class-D amplifier
Frequency response ±3dB 17Hz – 145Hz
Net weight 44kg
4450
DB2D  db2d w DB2D aktiivsubwoofer. 1000W, 2x10" 3450
DB3D  db3d DB 3D aktiivsubwoofer. 1000W, 2x8" 2450
       
800 SERIES Diamond 3   Tootmine lõppenud, asemel 800 D4 seeria (info ülevalpool)  
800D3   Diamond 800 D3 põrandakõlar  
802D3   Diamond 802 D3 põrandakõlar  
803D3   Diamond 803 D3 põrandakõlar  
804D3   Diamond 804 D3 põrandakõlar  
805D3   Diamond 805 D3 riiulikõlar  
HTM1D3   Diamond HTM1 D3 keskkõlar  
HTM2D3   Diamond HTM2 D3 keskkõlar  
HTM stand   keskkõlari jalg  
       
600 Anniversary Edition seeria UUS!    
603 S2 Anniversary Edition 603s2 oak põrandakõlar, asendab 603 mudelit

3-ribaline põrandakõlar
2x 6,5-inch Paper-Cone bass with anti-resonance plugs
1 x 6,5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Decoupled Double Dome tweeter

899
606 S2 Anniversary Edition 606 b g riiulikõlar, asendab 606 mudelit

2-ribaline riiulikõlar
1 x 6,5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Decoupled Double Dome tweeter399
349
607 S2 Anniversary Edition 607 riiulikõlar, asendab 607 mudelit

2-ribaline riiulikõlar
1 x 5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Decoupled Double Dome tweeter

319
HTM6 S2 Anniversary Edition   Keskkõlar, asendab HTM6 mudelit 629
ASW608 B&W ASW608 white aktiivsubwoofer
Closed box tüüpi 8" aktiivsubwoofer
võimsus 200W
mattmust või mattvalge
490
ASW610 asw610 valge aktiivsubwoofer
closed box tüüpi 10" aktiivsubwoofer
võimsus 200W
mattmust või mattvalge
675
ASW610XP asw610xp white grille aktiivsubwoofer
closed box tüüpi 10" aktiivsubwoofer
võimsus 500W
mattmust või mattvalge
1100
STAV24 S2 stav24 kõlarijalad (paar) 150
       
600-seeria LÕPUMÜÜK!      
603 603 põrandakõlar, asendab 683 S2 mudelit

3-ribaline põrandakõlar
2x 6,5-inch Paper-Cone bass with anti-resonance plugs
1 x 6,5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Decoupled Double Dome tweeter

825
606 606 b g riiulikõlar, asendab 685 S2 mudelit

2-ribaline riiulikõlar
1 x 6,5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Decoupled Double Dome tweeter350
607 607 riiulikõlar, asendab 686 S2 mudelit

2-ribaline riiulikõlar
1 x 5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Decoupled Double Dome tweeter

275
HTM6   Keskkõlar, asendab HTM61 S2 ja HTM62 S2 mudeleid 549
       
Formation Suite    
Formation Duo
formation duo
Juhtmevaba Hi-Fi kõlar
 • The ultimate 96/24 bit high-resolution streaming audio system
 • Carbon domed tweeter-on-top design from our 700 Series
 • Designed with the legendary Continuum™ Cone from our 800 Series
 • Features Formation® Wireless Technology
 • WiFi, Apple® AirPlay 2, Spotify Connect, Roon and Bluetooth compatible
 • Sets up in moments
 • Synchronizes in perfected harmony with other Formation product
2190
Formation Duo Floor Stand
fs-duo
Spetsiaalne kõlarijalg Formation Duo kõlarile
 • Dedicated stand for Formation Duo
  Speaker secures to stand for extra stability
  Integrated cable management inside column for a tidy look
  Rubber feet and floor spikes included
  Mass Loadable
  Sold As Pair
 • Black or Silver
429
Formation Wedge
wedge bw up s
 Juhtmevaba kõlar/muusikakeskus
 • Immersive whole home wireless sound system
 • Streams 96/24 bit high-resolution stereo sound
 • Performance tweeters, drivers and an integrated subwoofer
 • Features Formation®Wireless Technology
 • WiFi, Apple®AirPlay 2®, and Bluetooth compatible
 • Sets up in moments
 • Synchronizes in perfected harmony with other Formation products
990
Formation Bar
formation bar
 Juhtmevaba Soundbar
 • 3 channel high-fidelity home theater system
 • Streams music in 96/24 bit high-resolution stereo sound
 • 9 optimized performance drivers and dedicated center channel
 • Features Formation® Wireless Technology
 • WiFi, Apple® AirPlay 2®, Spotify® Connect, Roon and Bluetooth compatible
 • Sets up in moments
 • Synchronizes in perfected harmony with other Formation products
1275
Formation Bass
formation bass front angle
 Juhtmevaba Subwoofer
 • Add a deeper depth of bass to your music and movies
 • Opposed Dual Driver technology reduces distortion
 • Powerful Class D amplifier delivers exacting performance
 • Dynamic EQ optimizes performance in real time
 • Features Formation® Wireless Technology
 • Sets up in moments
 • Wirelessly connects with Formation speakers
1145
Formation Audio
formation audio angled
 Juhtmevaba striimer / keskseade
 • Transform your passive system into a multi-room system
 • Connect analog devices and stream to Formation speakers
 • Stream in 96/24 bit high-resolution to your passive system
 • Features Formation® Wireless Technology
 • WiFi, Apple® AirPlay 2®, and Bluetooth compatible
 • Sets up in moments
 • Synchronization in perfected harmony with other Formation products


725
Formation Flex

Juhtmevaba kõlar, kasutamiseks üksikult, stereopaarina, koos Formation Bassiga 2.1 lahendusena ja koos Bassi ja Formation Bariga 5.1 lahendusena


490
       
Disain- ja kodukino kõlarid     
M1 B&W M-1 Mini Theathre sateliit
Mini theatre esi-, taga- ja keskkõlar (pööratav ka horisontaalasendisse)
Matt must ja matt valge.
Kaasas väike jalg ja seinakinnitus!
295
M1 STAND B&W M-1 STAND M-1 kõlarite jalg
Matt must või matt valge. Pildil koos valge M-1 kõlariga
225
MT-50
B&W MT-50 Mini Theatre 5.1 komplekt - 5 x M-1 ja sobiv B&W subwoofer (ASW608, ASW610 või ASW610XP).
Matt must ja matt valge
alates
1999
MT-60D
B&W MT-50D Mini Theatre 5.1 komplekt - 5 x M-1 ja PV1D subwoofer.
Matt must ja matt valge
EOL
PV1D B&W PV1D white subwoofer, 400W
Matt must ja matt valge
1825
Panorama 3  UUS! Panorama-3 web Dolby Atmos soundbar 999
       
700 S2 seeria      
707 S2 707-Series-2-Black OFF Riiulikõlar, asendab CM1 S2 kõlarit

2-way stand-mount
1 x 5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter

575
706 S2 706-S2 Rosenut OFF Riiulikõlar, asendabCM5 S2 kõlarit

2-way stand-mount
1 x 6 ½-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter

775
705 S2 705-S2 White OFF Riiulikõlar, asendab CM6 S2 kõlarit

2-way stand-mount
Tweeter on top
1 x 6 ½-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter in Solid Body enclosure

1145
705 Signature 705 signature Uus!
 • 2-way system
 • 25mm Carbon Dome tweeter in Solid Body
  Tweeter-on-Top
 • 165mm Continuum bass / midrange driver
1595
704 S2 704-S2 Rosenut OFF põrandakõlar, asendab CM8 S2 kõlarit

3-way floor-standing
2 x 5-inch Aerofoil Profile bass
1 x 5-inch Continuum FST midrange, decoupled
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter

1345
703 S2 703-S2 White OFF põrandakõlar, asendab CM9 S2 kõlarit

3-way floor-standing
2 x 6 ½-inch Aerofoil Profile bass
1 x 6-inch Continuum FST midrange, decoupled
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter

1715
702 S2 702-Series-2-Black OFF põrandakõlar, asendab CM10 S2 kõlarit

3-way floor-standing
2 x 6 ½-inch Aerofoil Profile bass
1 x 6-inch Continuum FST midrange, decoupled
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter in Solid Body enclosure

2190
702 Signature 702 signature Uus!
 • 3-way system
 • 25mm Carbon Dome tweeter in Solid Body Tweeter-on-Top
 • 150mm Continuum FST midrange drive unit, decoupled
 • 3 x 165mm Aerofoil Profile bass units
2895
HTM72 S2 HTM72-S2 Rosenut OFF Keskkõlar, asendab CM Centre S2

2-way
2 x 5-inch Continuum bass/midrange
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter

825
HTM71 S2 HTM71-Series-2-Black OFF Keskkõlar, asendab CM Centre 2 S2

3-way
2 x 6 ½-inch Aerofoil Profile bass
1 x 4-inch Continuum FST midrange, decoupled
1 x 1-inch Carbon Dome tweeter

1290
DB4S DB4S White OFF subwoofer, asendab ASW10CM S2 subwoofrit

Single 10-inch forward-firing Carbon Aerofoil drive unit
1000w amplifier DB-D digital pre-amp technology
App-based set-up and control

1690
FS-700 S2 FS-CM-2-Speaker-Stands kõlarijalg, asendab FS-CM S2 jalga

Speaker stand suitable for use with 707, 706 and 705
Available in both black and silver finishes
Approximately 2-inches taller than FS-CM S2 to ensure optimal listening height
Will also fit all CM stand mount models
Integrated cable management
Sand-fill mass loading option

225
       
New Media      
Zeppelin  UUS! zeppelin wireless Zeppelin 2021 versioon
Bluetooth (aptX) ja Airplay 2. Spotify Connect, läbi B&WMusic Api ka Deezer, Tidal ja Qobuz. Lisaks mustale on valikus ka hall versioon. Müügil alates 14.oktoober 2021
799
599
T7 t7 Bluetooth kõlar
Kaasaskantav akuga Hi-Fi Bluetooth kõlar, aptX tugi
Nüüd ka uus, kuldne viimistlus!
349
295
P9 Signature P9 Kõrvaklapid
Over-ear, suletud disain, saadaval ka Lightning ühendusega kaabel

865
PX px-product-image-colours Aktiivse müraeemaldusega Bluetooth juhtmevanad Hi-Fi kõrvaklapid.
What Hi-Fi auhind 2017 aasta parimatele juhtmevabadele klappidele!
EOL
PX7
 bw px7 silver
 • AptX Adaptive Bluetooth Technology
 • Over-ear design
 • Adaptive Active Noise Cancellation
 • Intelligent Play/Pause and Power Management
 • 40mm custom-designed drive units
 • 30 hour battery life plus 3 hours of playback
  with a 15 minute quick charge
 • Black, Silver
385
PX7 Carbon UUS!  px7 carbon
 • AptX Adaptive Bluetooth Technology
 • Over-ear design
 • Adaptive Active Noise Cancellation
 • Intelligent Play/Pause and Power Management
 • 40mm custom-designed drive units
 • 30 hour battery life plus 3 hours of playback
  with a 15 minute quick charge
 • Carbon Black
385
PX5
 bw px5
 • AptX Adaptive Bluetooth Technology
 • On-ear design
 • Adaptive Active Noise Cancellation
 • Intelligent Play/Pause and Power Management
 • 35mm custom-designed drive units
 • 30 hour battery life plus 3 hours of playback with a 15 minute quick charge
 • Black, Blue
295
PI4
 bw pi4
 • AptX Adaptive Bluetooth Technology
 • Compact, sporty in-ear model with silicone neckband
 • Water and splash-resistant
 • Adaptive Active Noise Cancellation
 • Intelligent Play/Pause and Power Management
 • 10 hour battery life
 • Black, Blue, Gold
295
PI3
 bw pi3 gold
 • AptX Adaptive Bluetooth Technology
 • Compact, sporty in-ear model with silicone neckband
 • Water and splash-resistant
 • Hybrid Dual drivers
 • Intelligent Play/Pause and Power Management
 • 8 hour battery life
 • Black, Blue, Gold
195
PI7 UUS!  
 • 24-bit True Wireless design with Qualcomm aptX™ Adaptive
  Dual Hybrid Drive units with individual amplifiers
  Adaptive noise cancelling
  Six microphones for perfect sound and call quality
  Smart charging case with audio retransmission
  Fast wireless charging
 • 4 hour battery life (+16 hours with charging case)
 • Black/Gold, White/Gold
395
PI5 UUS!  
 • True Wireless design with Qualcomm aptX™
  Advanced noise-cancelling
  Four microphones for enhanced call clarity
  Voice Assistant support
  Intuitive wear sensor
  Smart charging case for fast wireless charging
 • 4,5 hour battery life (+18 hours with charging case)
  Black, White (coming soon)
245
P7 Wireless p7 1 Bluetooth kõrvaklapid
Juhtmevaba variant P7 kõrvaklappidest, komplektis ka otsekaabel
-
P7 bowers wilkins P7 Hi-Fi kõrvaklapid

Over-ear tüüpi, iPhone/iPod/iPad kokkusobivad, varustatud intergreeritud juhtnuppude ja mikrofoniga telefoni (sh ka Skype) kõnede tegemiseks, eiste telefonide ja seadmete jaoks kaasas tavaline juhe

-
P5 S2 p5s2 On-Ear kõrvaklapid 235
P3 S2 p3s2 On-Ear kõrvaklapid 145
C5 S2 c5s2 in-ear kõrvaklapid

C5 klappide 2014 aasta sügisel uuendatud versioon
iPhone/iPod/iPad kokkusobiv, varustatud intergreeritud juhtnuppude ja mikrofoniga telefoni (sh ka Skype) kõnede tegemiseks.

145
       
CT-700 SERIES installatsioonikõlarid      
CT7.5 LCRS CT7.5-LCRS   575
CT7.4 LCRS CT7.4-LCRS   975
CT7.3 LCRS CT7.3-LCRS   1445
CT SW10 CT-SW10 10-tolline in-wall subwoofer 725
CT SW12 CT-SW15 12-tolline in-wall subwoofer 965
CT SW15 CT-SW15 15-tolline in-wall subwoofer 1295
SA1000 SA-1000 subwoofri võimendi 1440
SA250   subwoofri võimendi 915
       
CUSTOM INSTALLATION 600-SERIES      
CCM632   in-ceiling 245
CCM665 CCM665 in-ceiling 245
CCM664 CCM664 in-ceiling 295
CCM663 CCM663 in-ceiling 375
CCM663RD   in-ceiling reduced depth 425
CCM662 CCM662 in-ceiling 545
CCM664SR CCM664SR in-ceiling 395
CCM663SR CCM663SR in-ceiling 520
CCM684 CCM684 in-ceiling 320
CCM683 CCM683 in-ceiling 465
CCM682 CCM682 in-ceiling 615
CWM652 CWM652 in-wall 345
CWM664 CWM664 in-wall 325
CWM663 CWM663  in-wall 349
Grille square     39
BB6C   Back Box 115
BB125C   Back Box 145
BB165C   Back Box 145
       
CUSTOM INSTALLATION 300-SERIES      
CCM362   in-ceiling 135
CCM382   in-ceiling 195
CWM362   in-wall 195
Grille square     39
ISW-3   in-wall subwoofer 945
ISW-4   in-wall subwoofer 875
BB ISW-4   Back Box 245
       
VÄLIKÕLARID, MARINE KÕLARID     
AM1 AM-1 valge

niiskuskindel välikõlar

5" madal- ja kesksageduselement, Nautilus kõrgsageduselement, ABR passiiv-bassielement. Mattmust ja mattvalge.

395
Marine 6   in-ceiling 340
Marine 8   in-ceiling 435
       
CUSTOM INSTALLATION 700-SERIES     
CCM7.5 S2   in-ceiling 745
CCM7.3 S2   in-ceiling 1695
CWM7.5 S2   in-wall 745
CWM7.4 S2   in-wall 945
CWM7.3 S2   in-wall 1695
       
CUSTOM INSTALLATION 800-SERIES DIAMOND    
CCM8.5D   Diamond in-ceiling 2190
CCM8.5D bb   Backbox 625
CWM8.5D   Diamond in-wall 1790
CWM8.5D bb   Backbox 625
CWM8.5bb   Backbox 540
CWM8.3D   Diamond in-wall 3390
CWM8.3D bb   Backbox 845
CWM8.3bb   Backbox 720

 

 

 LÕPUMÜÜGI TOOTED

 

MUDEL  TÜÜPHIND (tükk)
B&W 684 S2 684 Black-Ash OFF põrandakõlar
Viimane, must paar (uus)
519
399
B&W 685 S2
685 Black-Ash OFF riiulikõlar
Viimane, must ja valge paar (uus)
-
B&W 686 S2
686 s2 white riiulikõlar
Viimane, valge paar (uus)
249
199
B&W ASW608  B&W ASW608 white ASW608 subwoofer, helehall, salongis demokasutuses olnud 449
349
B&W 685 685-s1-white-web riiulikõlar
Viimane, valge ja must paar (uus)
295
225

B&W CM10 S2

cm10-s2 white Põrandakõlar, CM S2-seera lipulaev.

25mm Decoupled Double Dome tweeter on top
150mm decoupled Kevlar FST midrange drive unit
3 x 165mm paper/Kevlar bass units

Saadaval viimane, meie salongis demokasutuses olnud valge paar

1799
1199
B&W Z2 z2 black Airplay toega iPod dokk
Lightning ühendusega (iPhone 5, iPod touch (5 gen) ja iPod nano (7. gen)).
Saadaval viimane demokasutuses olnud must eksemplar!

399
229
B&W P5 p5

Hi-Fi kõrvaklapid
iPhone/iPod/iPad kokkusobiv, varustatud intergreeritud juhtnuppude ja mikrofoniga telefoni (sh ka Skype) kõnede tegemiseks.
Saadaval viimane demokasutuses olnud must eksemplar!

299
199